Wiecie jak się czułem? Jak lama w worku.
RSS
niedziela, 25 kwietnia 2010
stało się

Od kilku dni Polska żyje jednym wydarzeniem. Jedni płaczą, inni się cieszą. Jeszcze inni mówią, że to musiało się tak skończyć. Pierwsze rewelacje przyjęliśmy z niedowierzaniem, ale teraz nie ma już wątpliwości.

 

Żmuda jest do wzięcia!

 

Jakby co.

 

 

14:57, jaktheparrot
Link Komentarze (3) »
niedziela, 11 kwietnia 2010
...

23:22, jaktheparrot
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 kwietnia 2010
Nigdy nie wiesz

Wczoraj w firmie ktoś dowiedział się, że już może nie więcej nie przychodzić. Zablokowali mu maila i zabrali kartę do dzwi. Z dnia na dzień. Nikt się nie spodziewał, a już najbardziej ta osoba. Było dziwnie. Trzeba było się pożegnać, życzyć powodzenia i wesołych świąt.

To pierwszy raz odkąd tu pracuje.

Prawie dwa lata temu złowiliśmy tego specjalistę z pomocą headhuntera. Pokonał conajmniej 5 innych kandydatów. Jak to nigdy nie wiadomo.

Nie brać kredytów. Nie brać kredytów. Nie brać kredytów.

18:53, jaktheparrot
Link Komentarze (1) »
Mknę

Jestem w kosmicznym miejscu. To taki mały prywatny salonik na kołach, oświetlony trochę jak w Star Treku. Są szklane półki, haczyki, rolety i lampki. Nad każdym fotelem jest mały wyświetlacz. Niczego nie wyświetla, ale mógłby. Jest potencjał. Mam dużo miejsca na nogi i gniazdko. Niczym bocian.  Mogę się wyciągnąć. Mogę sobie zamówić kawę. Ach, gdyby stary Baryka mógł to zobaczyć...

18:45, jaktheparrot
Link Dodaj komentarz »

Czołówka!